Начало Цели Участници Дейности Публикации Новини

• Стихосбирка на българските учени

Съюзът на учените в България обявява конкурс в рамките на проекта RE*CAME, финансиран от Европейската комисия по 7 РП за стихотворения от български учени и докторанти.

В конкурса може да се участва с до 3 стихотворения (може и публикувани) на български език.

Подбраните от компетентно жури стихове ще бъдат отпечатани в отделна книжка, която ще бъде разпространявана по време на Нощта на учените 2008.

Вашите стихотворения изпращайте по електронната поща на адрес: lazarova@usb-bg.org

• Конкурс за журналисти
  • Нощта на учените в България
  • Пресконференция на 12.08.2008 г. Информация за медиите
  • Състезания за млади учени
  • Нощта на учените в София стартира в 18 ч. в Зала 6 (и фоайе) на Националния дворец на културата.
    Повече информация може да намерите тук.
  • Нощта на учените в Пловдив стартира в 18 ч. в Аулата.
    Повече информация може да намерите тук.
  • Нощта на учените в Русе се открива на 23 Септември от 13:30 ч. в РУ Корпус 2 (фоайе) и Корпус 1 (фоайе).

За контакт

Национален център по мобилност